Wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych

Wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych

Instalacja elektryczna jest jedną z pierwszych pojawiających się podczas budowy nowego budynku. Czy budując nowy budynek, czy też remontując starszy jest ona jedną z najważniejszych. Dlatego też jej prawidłowe rozplanowanie i wykonanie jest bardzo istotne. 

Dlaczego poprawnie działająca instalacja elektryczna jest ważna?

Instalacja elektryczna jest jedną z pierwszych pojawiających się podczas budowy nowego budynku. Czy budując nowy budynek, czy też remontując starszy jest ona jedną z najważniejszych. Dlatego też jej prawidłowe rozplanowanie i wykonanie jest bardzo istotne. Z naszej strony gwarantujemy, że wykonywana lub modernizowana instalacja będzie wykonana fachowo, solidnie i sprawnie. W naszych pracach uwzględniamy charakterystykę budynku, rozplanowanie pomieszczeń oraz zapotrzebowanie na energię, dlatego nie może to być zrobione byle jak.

Montaż instalacji elektrycznych

Mając na względzie najważniejsze cechy obiektu, w którym będą prowadzone prace montażowe oraz korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, w jaki sposób przeprowadzić wykonanie instalacji elektrycznej. Przed rozpoczęciem robót przygotowujemy dokładny projekt zawierający wszystkie dodatkowe przyłącza uzgodnione z Klientem (rozłożenie gniazdek, domofon, brama zewnętrzna, urządzenia kontroli dostępu, systemy alarmowe czy też oświetlenie zewnętrzne).

Modernizacja istniejących instalacji elektrycznych

Posiadacie Państwo istniejącą instalację elektryczną, którą chcecie rozbudować, odnowić czy też wymienić jej wadliwie działające elementy? Kupiliście dom lub mieszkanie z drugiej ręki i konieczna jest wymiana instalacji elektrycznej lub sprawdzenie poprawności jej działania zgodnie z wymogami administratora budynku? Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu i modernizacji instalacji elektrycznych. Usługi świadczymy zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i dla firm i instytucji. Także jeśli w Twojej firmie, czy też w budynku użyteczności publicznej wymagane są prace związane z instalacją elektryczną - zapraszamy do kontaktu.

W ramach naszych usług związanych z sieciami elektrycznymi wykonujemy:

  • instalacje elektryczne w budynkach mieszkalnych, domach oraz obiektach prywatnych,
  • instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych,
  • instalacje elektryczne w budynkach i obiektach użyteczności publicznej,
  • pomiary instalacji elektrycznych
  • projekty instalacji elektrycznych

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych w domach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy instalacje od podstaw jak również robimy remonty i naprawy istniejącej infrastruktury. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych i wysokiej klasy materiałów.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych w domach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Wykonujemy instalacje od podstaw jak również robimy remonty i naprawy istniejącej infrastruktury. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych i wysokiej klasy materiałów. Nasz zasięg działania obejmuje województwo śląskie, a w szczególności działamy na obszarze miast: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Bytom, Piekary Śląskie, Będzin, a także na terenie miejscowości i powiatów ościennych. 

Zapraszamy do kontaktu