Monitoring Chorzów

Jeżeli monitoring w Chorzowie lub okolicach to coś, czego Państwo aktualnie poszukują, fachowcy z Elprotect służą pomocą. Od lat działamy w branży systemów CCTV, oferując pełen zakres usług. Proponowane przez nas systemy telewizji przemysłowej to najchętniej wybierane rozwiązanie wśród właścicieli obiektów komercyjnych i firm. Coraz częściej na montaż monitoringu decydują się Klienci indywidualni, którzy chcą zabezpieczyć swoje prywatne posesje.

System CCTV to telewizja zamkniętego obwodu, na którą składa się zespół urządzeń umożliwiających odbiór, przetwarzanie, wyświetlanie, jak i archiwizację zarejestrowanego obrazu. Kamery wchodzące w skład monitoringu mogą być zamontowane w różnych miejscach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Gdzie i kiedy warto zamontować monitoring?

Monitoring można zamontować w każdego typu obiekcie, jak i w przestrzeni publicznej. O ilości oraz miejscach ulokowania kamer decydują przede wszystkim takie czynniki, jak:

  • charakter obiektu, pomieszczenia lub terenu,
  • wielkość obszaru, który ma być monitorowany,
  • specyfika i wysokość – duże znaczenie ma pułap zawieszonej kamery przemysłowej, gdyż nie powinna ona znajdować się zbyt wysoko,
  • inne, indywidualne kryteria.

Jeżeli chodzi o decyzję dotyczącą montażu kamer, to nie powinni mieć Państwo tutaj żadnych wątpliwości. Odpowiednio zamontowany, profesjonalny monitoring to gwarancja bezpieczeństwa, możliwości zdalnego kontrolowania aktualnej sytuacji, a także nadzór nad zwierzętami domowymi.

Dzięki kamerom zyskają Państwo również możliwość zabezpieczenia dowodów na ewentualne przestępstwa lub udowodnienie własnej niewinności.

Monitoring z Elprotect – gwarancja kompleksowej i profesjonalnej obsługi

Powierzając nam montaż monitoringu, niezależnie od tego, czy będzie to posesja prywatna, czy też miejsce użyteczności publicznej, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i zaproponowanie najlepszego, indywidualnego rozwiązania. We współpracy z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą wykonujemy nawet najbardziej wymagające, rozbudowane systemy monitoringu – a wszystko to w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

Nasze instalacje wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości komponentów. Stosowaniu półśrodków i niesprawdzonych technik mówimy stanowcze NIE.

Etapy montażu monitoringu z Elprotect

Mając na uwadze natłok obowiązków, jaki często dotyczy naszych Klientów, postanowiliśmy maksymalnie uprosić współpracę z naszą firmą. Podstawowe etapy montażu monitoringu obejmują:

  • wywiad z Klientem i zapoznanie się z jego wymaganiami,
  • poznanie specyfiki budynku/terenu,
  • przedstawienie propozycji ofertowej i ogólnych warunków projektu,
  • realizację projektu,
  • udzielenie wskazówek dotyczących pierwszego uruchomienia/konfiguracji/obsługi.

Oczywiście na życzenie Klienta możemy również zamontować dodatkowy osprzęt – w tym instalacje zabezpieczające w postaci systemów antywłamaniowych, systemów sygnalizacji pożarowej i wielu innych.

W celu złożenia zapytania ofertowego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu