Systemy alarmowe – Chorzów

Zależy Państwu na zabezpieczeniu obiektu lub posesji prywatnej przed nieproszonymi gośćmi? Wraz z naszym wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem montujemy wysoce skuteczne systemy alarmowe na terenie Chorzowa, Katowic i innych miast na Śląsku. Proponowane przez nas systemy składają się z najwyższej jakości komponentów, co pozwala na szybkie wykrycie nieproszonego gościa na terenie chronionego obiektu i natychmiastowe poinformowanie o tym zdarzeniu ochrony.

W zależności od potrzeb alarm może być ustawiony w różnych trybach. Pierwszy z nich to tryb pełnego czuwania, a drugi czuwania z blokadą – czyli wyłączeniem poszczególnych czujek. Dzięki możliwości konfiguracji trybu działania zamontowany system alarmowy może działać 24 godziny na dobę.

Dlaczego systemy alarmowe są tak ważne?

Jak już wspomnieliśmy, nasze systemy alarmowe mają za zadanie wykryć intruza i przekazać tę informację dalej – tj. właściciel, ochrona, policja. Dzięki natychmiastowemu przekazaniu informacji o próbie włamania możliwe jest podjęcie działań prewencyjnych. Opisywany system nie tylko przekazuje informacje o próbie wtargnięcia na posesję, ale także skutecznie odstrasza potencjalnego włamywacza.

Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantują wyłącznie profesjonalne, odpowiednio wykonane systemy alarmowe. W Elprotect właśnie z takich rozwiązań korzystamy! Zapewniamy projekt, montaż, konfigurację oraz serwis systemów alarmowych, które dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań inwestora oraz specyfiki danego obiektu.

Wybierając naszą firmę, stawiają Państwo na nowoczesne, wysoce skuteczne i jakościowe rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu